"Mít psa je stejné jako vlastnit duhu. Na počátku jsou štěňata jen radost.
A staří psi na opačném konci jsou hotový poklad." (Carolyn Alexander)

Čekáme štěňátka po naší Oxianě - více info v odkaze aktuální štěňátka.

plánovaná ke konci roku 2018 -  po naší fence Choice by se měla štěňátka narodit koncem září, a k dispozici budou koncem listopadu. Tatínka štěňátek pečlivě vybíráme, více informací bude včas doplněno.

naše odchované vrhy, fotky a videa štěňátek, výsledky potomků, si můžete prohlédnout v sekci ODCHOVY

K novým majitelům odchází štěňátko socializované úměrně k jeho věku, s řádnou kupní smlouvou, mezinárodním očkovacím průkazem - Europas, informační brožurou plemene, informací k výchově a výživě štěněte, výbavičkou do začátku a krmivem, na které je štěndo zvyklé. Jsou vždy řádně odčervená, očkovaná, čipovaná, na vyžádání uděláme vyšetření sluchu - BAER test, DNA, DM a MDR test.

Do začátku nabízíme kurz výchovy štěňátek zdarma, pro ty, co mají zájem.

Nabízíme poradenství a pomoc majitelům s výchovou, výcvikem, připravou na výstavy, svod, bonitaci,...

Štěňátka odchováváme v domácím prostředí, v domě i venku, mají celodenní péči. Štěňátka jsou zvyklá na různé lidi, děti, psy, běžný ruch domácnosti i venkovního světa, jsou krmena kvalitním krmivem - top granulky + maso.

Od majitelů očekáváme správné zacházení se psem, výbornou péči o psa, komunikaci s námi. Pejsek u nových majitelů nesmí psychicky ani fyzicky strádat. Vyhrazujeme si právo zrušit rezervaci v případě nedůvěry k novému majiteli.

V případě jakýchkoliv dotazů a rezervací nás neváhejte kontaktovat!